Side 1 af 1

To hytter tilbage til GF (opd: 0 hytter tilbage)

: 16. aug 2018, 22:09
af TOM_K
Hej alle.
Der er nu en uge til, vi må lukke for tilmeldingerne til årets generalforsamling - så du kan stadig nå at sende din tilmelding :-). Skriv til generalforsamling@saabklubdanmark.dk, så kontakter jeg dig.

Jeg har i dag været i dialog med feriebyen, og vi har fået lovning på deres to sidste store hytter.

Her er lidt info om hytterne:

50 kvm (til 6 personer). Prisen for to overnatninger er 1930 kr. + forbrug (ekstra overnatning for 400 kr.). Prisen er selvfølgelig for HELE hytten uanset antallet af gæster.

Hytterne bookes og betales direkte hos Rødvig Ferieby: Skriv en mail til Mette Høgenhaug på email@roedvigferieby.dk.

Husk at oplyse:
1) At du deltager i Saabklubdanmark-arrangementet
2) Hvilke dage du vil reservere hytten

Der er stadig plads til campingvogne og telte på den nærliggende campingplads (ca. 500 m). Men de har ikke flere ledige hytter.

Til de af jer, som endnu ikke har betalt til selve arrangementet, så skynd jer at indbetale pengene til det kontonummer, som I har modtaget i bekræftelsesmailen fra mig.

Vi glæder os til at modtage de sidste tilmeldinger.

Mange hilsner Tom

Re: To hytter tilbage til GF

: 20. aug 2018, 22:05
af TOM_K
Opdatering: Der er en af de store hytter tilbage.

Først til mølle :D

Re: To hytter tilbage til GF (opd. 21/8: 0 hytter tilbage)

: 21. aug 2018, 17:19
af TOM_K
Så er den sidste hytte lejet ud.

Kontakt http://www.rodvigcamping.dk/, hvis du har lyst til at deltage i arrangementet, og mangler et sted at overnatte :D

Du er også velkommen til at kontakte arrangørerne, så skal vi prøve at hjælpe :)

VH/Tom